Prețurile apartamentelor: Strada Maior Ion Coravu 2 București

București · Sectorul 2 · Hârjeu · Strada Maior Ion Coravu

2.013 EUR / m²

Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Strada Maior Ion Coravu 2

Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 2.7% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Strada Maior Ion Coravu, care este de 1 960 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 16.51% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Hârjeu, adică 2 411 €. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 5.5% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 2, care este de 1 908 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai scump cu 15.03% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.

Comparația prețului proprietății

Prețul mediu de vânzare pentru Strada Maior Ion Coravu 2, Sectorul 2, București:

Apartamente în această clădire

Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Strada Maior Ion Coravu 2, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.

3 apartament cu cameră, Strada Maior Ion Coravu 2

05.08.2024 · Gata să se mute

127.608 EUR1.636 EUR / m²
78 metri
3 camere
3 parter

Detalii ale clădirii

Clădire sub adresa Strada Maior Ion Coravu 2 se află în zona districtului Sectorul 2, în cartierul Hârjeu, 2.82 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).

Evaluați-vă apartamentul