Prețurile apartamentelor: Intrarea Rocilor 2C București

București · Sectorul 6 · Giulești · Intrarea Rocilor

1.687 EUR / m²

Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Intrarea Rocilor 2C

Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.0% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Intrarea Rocilor, care este de 1 687 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 1.2% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Giulești, adică 1 667 €. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 2.3% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 6, care este de 1 649 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai puțin scump cu 3.6% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.

Comparația prețului proprietății

Prețul mediu de vânzare pentru Intrarea Rocilor 2C, Sectorul 6, București:

Detalii ale clădirii

Clădire sub adresa Intrarea Rocilor 2C se află în zona districtului Sectorul 6, în cartierul Giulești, 6.38 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).

Evaluați-vă apartamentul