Prețurile apartamentelor: Drumul Belșugului 49D București
Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Drumul Belșugului 49D
Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 4.88% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Drumul Belșugului, care este de 1 599 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.06% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Militari, adică 1 678 €. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 1.7% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 6, care este de 1 649 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai puțin scump cu 4.17% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.
Comparația prețului proprietății
Prețul mediu de vânzare pentru Drumul Belșugului 49D, Sectorul 6, București:
Apartamente în această clădire
Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Drumul Belșugului 49D, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.
2 apartament cu cameră, Drumul Belșugului 49D
13.05.2026 · Gata să se mute
2 apartament cu cameră, Drumul Belșugului 49D
25.04.2026 · Gata să se mute
2 apartament cu cameră, Drumul Belșugului 49D
25.03.2026 · Gata să se mute
Detalii ale clădirii
Clădire sub adresa Drumul Belșugului 49D se află în zona districtului Sectorul 6, în cartierul Militari, 8.65 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).
Clădirea are 6 etaje.
Evaluați-vă apartamentul