Prețurile apartamentelor: Aleea Petrăchești 4 București
Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Aleea Petrăchești 4
Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.0% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Aleea Petrăchești, care este de 1 633 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 2.68% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Militari, adică 1 678 €. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.97% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 6, care este de 1 649 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai puțin scump cu 6.69% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.
Comparația prețului proprietății
Prețul mediu de vânzare pentru Aleea Petrăchești 4, Sectorul 6, București:
Apartamente în această clădire
Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Aleea Petrăchești 4, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.
2 apartament cu cameră, Aleea Petrăchești 4
05.05.2026 · Gata să se mute
3 apartament cu cameră, Aleea Petrăchești 4
30.03.2026 · Pentru renovare
Detalii ale clădirii
Clădire sub adresa Aleea Petrăchești 4 se află în zona districtului Sectorul 6, în cartierul Militari, 6.91 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).
Evaluați-vă apartamentul