Prețurile apartamentelor: Drumul Ghindari 58G București

București · Sectorul 5 · Ghencea · Drumul Ghindari

1.502 EUR / m²

Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Drumul Ghindari 58G

Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.0% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Drumul Ghindari, care este de 1 502 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 5.71% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Ghencea, adică 1 593 €. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.6% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 5, care este de 1 511 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai puțin scump cu 14.17% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.

Comparația prețului proprietății

Prețul mediu de vânzare pentru Drumul Ghindari 58G, Sectorul 5, București:

Apartamente în această clădire

Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Drumul Ghindari 58G, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.

3 apartament cu cameră, Drumul Ghindari 58G

27.04.2026 · Pentru renovare

122.040 EUR1.080 EUR / m²
113 metri
3 camere
2 parter

Detalii ale clădirii

Clădire sub adresa Drumul Ghindari 58G se află în zona districtului Sectorul 5, în cartierul Ghencea, 8.26 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).

Evaluați-vă apartamentul