Prețurile apartamentelor: Strada Almașul Mare 10 București

București · Sectorul 4 · Giurgiului · Strada Almașul Mare

1.481 EUR / m²

Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament București Strada Almașul Mare 10

Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 1.44% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Strada Almașul Mare, care este de 1 460 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 11.35% decât prețul mediu estimat pe m² în cartierul Giurgiului, adică 1 330 €. Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.0% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Sectorul 4, care este de 1 481 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai puțin scump cu 15.37% decât prețul estimat pe m² București, care este de 1 750 €.

Comparația prețului proprietății

Prețul mediu de vânzare pentru Strada Almașul Mare 10, Sectorul 4, București:

Apartamente în această clădire

Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Strada Almașul Mare 10, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.

1 apartament cu cameră, Strada Almașul Mare 10

07.09.2025 · Pentru renovare

35.098 EUR1.526 EUR / m²
23 metri
1 cameră
5 parter

Detalii ale clădirii

Clădire sub adresa Strada Almașul Mare 10 se află în zona districtului Sectorul 4, în cartierul Giurgiului, 5.97 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).

Evaluați-vă apartamentul