Prețurile apartamentelor: Bulevardul Dâmbovița 51 Timișoara

Timișoara · Dâmbovița · Bulevardul Dâmbovița

1.746 EUR / m²
Numărul de etaje din clădire 5
Evaluați-vă apartamentul

Analiza prețurilor - verificați cât costă un apartament Timișoara Bulevardul Dâmbovița 51

Apartamentele din această clădire sunt mai puțin scump cu 0.0% decât prețul mediu estimat pe m² pe strada Bulevardul Dâmbovița, care este de 1 746 €.. Apartamentele din această clădire sunt mai scump cu 28.01% decât prețul estimat pe m² pentru districtul Dâmbovița, care este de 1 364 €. Apartamentele de pe această stradă sunt mai scump cu 14.87% decât prețul estimat pe m² Timișoara, care este de 1 520 €.

Comparația prețului proprietății

Prețul mediu de vânzare pentru Bulevardul Dâmbovița 51, Dâmbovița, Timișoara:

Apartamente în această clădire

Exemple de evaluări ale apartamentelor pentru adresa Bulevardul Dâmbovița 51, bazate pe lista actuală care solicită prețuri.

4 apartament cu cameră, Bulevardul Dâmbovița 51

21.05.2026 · Necesită îmbunătățiri

111.936 EUR1.272 EUR / m²
88 metri
4 camere
3 parter

Detalii ale clădirii

Clădire sub adresa Bulevardul Dâmbovița 51 se află în zona districtului Dâmbovița,

2.91 km distanță de centrul orașului (linie dreaptă).

Clădirea are 5 etaje.

Evaluați-vă apartamentul