THE SELLER & PARTNERS S.R.L.

Adăugați prima opinie

Despre agenție

THE SELLER & PARTNERS S.R.L. este o agenție imobiliară cu sediul în Brasov 500010 Braov. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

84Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active THE SELLER & PARTNERS S.R.L.

  • Brașov · Centru

    2.249 EUR / m²

    125.900 EUR

    Gata să se mute

    56 m²
    2 camere
    4 parter
    2021 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.370 EUR / m²

    Strada Toamnei 15

    109.000 EUR

    Gata să se mute

    46 m²
    2 camere
    3 parter
    1980 an
  • Astra  · Brașov · Centru

    2.334 EUR / m²

    Calea București 6

    105.000 EUR

    Gata să se mute

    45 m²
    2 camere
    parter
    1979 an
  • Astra  · Brașov · Centru

    1.929 EUR / m²

    Gata să se mute

    70 m²
    3 camere
    9 parter
    1979 an
  • Brașov · Centru

    2.632 EUR / m²

    250.000 EUR

    Standard ridicat / lux

    95 m²
    3 camere
    parter
    2020 an
  • Valea Cetății  · Brașov · Centru

    3.190 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    58 m²
    2 camere
    parter
    2017 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    1.948 EUR / m²

    Gata să se mute

    95 m²
    2 camere
    parter
    1888 an
  • Valea Cetății  · Brașov · Centru

    2.314 EUR / m²

    Gata să se mute

    86 m²
    3 camere
    1 etaj
    1991 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.662 EUR / m²

    Gata să se mute

    62 m²
    2 camere
    1 etaj
    1820 an
  • Brașov · Centru

    1.893 EUR / m²

    123.000 EUR

    Gata să se mute

    65 m²
    3 camere
    1 etaj
    1978 an

THE SELLER & PARTNERS S.R.L.

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere