The Seller & Partners

Adăugați prima opinie

Despre agenție

The Seller & Partners este o agenție imobiliară cu sediul în Nicolae Titulescu 2 Brasov. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

107Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active The Seller & Partners

  • Brașov · Centru

    2.568 EUR / m²

    190.000 EUR

    Gata să se mute

    74 m²
    3 camere
  • Astra  · Brașov · Centru

    2.079 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    38 m²
    1 cameră
    2024 an
  • Rulmentul  · Brașov · Centru

    2.170 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    76 m²
    3 camere
  • Brașov · Centru

    3.062 EUR / m²

    Strada Sitei 20

    248.000 EUR

    Gata să se mute

    81 m²
    3 camere
    2016 an
  • Brașov · Centru

    2.660 EUR / m²

    133.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    50 m²
    2 camere
    2025 an
  • Brașov · Centru

    2.750 EUR / m²

    99.000 EUR

    Standard ridicat / lux

    36 m²
    1 cameră
    2009 an
  • Astra  · Brașov · Centru

    4.700 EUR / m²

    Strada Cocorului 9

    235.000 EUR

    Standard ridicat / lux

    50 m²
    2 camere
    2020 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.113 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    62 m²
    3 camere
    1978 an
  • Bartolomeu  · Brașov · Centru

    3.130 EUR / m²

    Strada Graurului 7

    119.000 EUR

    Gata să se mute

    38.03 m²
    1 cameră
    2025 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.434 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    45 m²
    2 camere
    1962 an

The Seller & Partners

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere