RE/MAX Evolution

Adăugați prima opinie

Despre agenție

RE/MAX Evolution este o agenție imobiliară cu sediul în Brasov. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

68Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active RE/MAX Evolution

  • Brașovechi  · Brașov · Centru

    1.847 EUR / m²

    Strada Lungă 100

    120.000 EUR

    Gata să se mute

    65 m²
    2 camere
    1900 an
  • Tractorul  · Brașov · Centru

    4.800 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    100 m²
    4 camere
    2019 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.423 EUR / m²

    Strada Munteniei 1

    109.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    45 m²
    2 camere
    1968 an
  • Rulmentul  · Brașov · Centru

    3.116 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    69 m²
    3 camere
    2022 an
  • Rulmentul  · Brașov · Centru

    1.831 EUR / m²

    Gata să se mute

    49 m²
    2 camere
    2018 an
  • Rulmentul  · Brașov · Centru

    2.000 EUR / m²

    Gata să se mute

    42 m²
    2 camere
    2025 an
  • Florilor-Craiter  · Brașov · Centru

    2.350 EUR / m²

    Aleea Mimozei 8

    79.900 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    34 m²
    2 camere
    1985 an
  • Rulmentul  · Brașov · Centru

    2.469 EUR / m²

    Gata să se mute

    72.5 m²
    3 camere
    2024 an
  • Centrul Nou  · Brașov · Centru

    2.300 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    50 m²
    2 camere
    1965 an
  • Bartolomeu  · Brașov · Centru

    3.011 EUR / m²

    Strada Lebedei 27

    138.500 EUR

    Standard ridicat / lux

    46 m²
    2 camere
    2022 an

RE/MAX Evolution

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere