R.E.A. INVESTMENT GROUP SRL

Adăugați prima opinie

Despre agenție

R.E.A. INVESTMENT GROUP SRL este o agenție imobiliară cu sediul în Str. H.M. Berthelot nr. 59, et. 1 Bucureti. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

291Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active R.E.A. INVESTMENT GROUP SRL

  • Sectorul 3  · București · București-ilfov

    2.143 EUR / m²

    Gata să se mute

    70 m²
    3 camere
    5 parter
    2009 an
  • Sectorul 6  · București · București-ilfov

    2.645 EUR / m²

    Strada Murguța 8

    168.000 EUR

    Gata să se mute

    63.52 m²
    3 camere
    6 parter
    1967 an
  • Sectorul 4  · București · București-ilfov

    3.197 EUR / m²

    Strada Trestiana 7

    163.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    51 m²
    2 camere
    5 parter
    1989 an
  • Sectorul 3  · București · București-ilfov

    3.205 EUR / m²

    Gata să se mute

    93 m²
    4 camere
    6 parter
    1990 an
  • București · București-ilfov

    2.176 EUR / m²

    140.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    64.36 m²
    3 camere
    3 parter
    1983 an
  • Sectorul 6  · București · București-ilfov

    1.975 EUR / m²

    Gata să se mute

    31.4 m²
    1 cameră
    10 parter
    1978 an
  • Sectorul 3  · București · București-ilfov

    1.924 EUR / m²

    Gata să se mute

    52 m²
    2 camere
    3 parter
    1985 an
  • Sectorul 6  · București · București-ilfov

    2.422 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    64 m²
    3 camere
    2 parter
    1980 an
  • Sectorul 2  · București · București-ilfov

    2.552 EUR / m²

    Strada Traian 220

    125.000 EUR

    Gata să se mute

    49 m²
    2 camere
    10 parter
    1982 an
  • Sectorul 3  · București · București-ilfov

    2.835 EUR / m²

    Gata să se mute

    31.01 m²
    1 cameră
    2 parter
    1969 an

R.E.A. INVESTMENT GROUP SRL

Adăugați prima opinie