Proactiv imobiliare

Adăugați prima opinie

Despre agenție

Proactiv imobiliare este o agenție imobiliară cu sediul în Galati, Tiglina 1, Str. Brailei nr.165B, etajul 1. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

23Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active Proactiv imobiliare

  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.229 EUR / m²

    Pentru renovare

    46 m²
    2 camere
    1960 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.276 EUR / m²

    Gata să se mute

    58 m²
    2 camere
    1966 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.517 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    59 m²
    3 camere
    1967 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.259 EUR / m²

    Gata să se mute

    60 m²
    3 camere
  • Galați · Sud-est

    1.048 EUR / m²

    77.500 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    74 m²
    3 camere
    1980 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.044 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    91 m²
    4 camere
    1981 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.185 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    65 m²
    3 camere
    1976 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.230 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    48 m²
    2 camere
    1965 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.294 EUR / m²

    Pentru renovare

    30 m²
    1 cameră
    1965 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.167 EUR / m²

    Strada Fagului 1

    70.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    60 m²
    2 camere
    1988 an

Proactiv imobiliare

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere