GDN IMOBILIARE ROMANIA SRL

Adăugați prima opinie

Despre agenție

GDN IMOBILIARE ROMANIA SRL este o agenție imobiliară cu sediul în str. Alexandru Vlahuta nr. 56 Cluj-Napoca. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

82Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active GDN IMOBILIARE ROMANIA SRL

  • Sibiu  · Sibiu · Centru

    2.270 EUR / m²

    Gata să se mute

    26 m²
    1 cameră
    4 parter
    2015 an
  • Sibiu · Centru

    1.967 EUR / m²

    29.500 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    15 m²
    1 cameră
    1 etaj
    1979 an
  • Craiova  · Craiova · Sud-vest oltenia

    2.973 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    37 m²
    1 cameră
    4 parter
    1986 an
  • Craiova  · Craiova · Sud-vest oltenia

    2.252 EUR / m²

    Strada Nanterre 80

    145.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    64.4 m²
    3 camere
    3 parter
    1980 an
  • Craiova  · Craiova · Sud-vest oltenia

    2.083 EUR / m²

    Gata să se mute

    37.7 m²
    2 camere
    4 parter
    1974 an
  • Craiova · Sud-vest oltenia

    2.157 EUR / m²

    110.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    51 m²
    2 camere
    1 etaj
    1977 an
  • Craiova · Sud-vest oltenia

    2.469 EUR / m²

    125.000 EUR

    Gata să se mute

    50.63 m²
    3 camere
    parter
    1974 an
  • Craiova  · Craiova · Sud-vest oltenia

    2.601 EUR / m²

    Gata să se mute

    32.68 m²
    1 cameră
    3 parter
    1980 an
  • Oradea  · Oradea · Nord-vest

    1.389 EUR / m²

    Pentru renovare

    72 m²
    4 camere
    3 parter
    1970 an
  • Oradea  · Oradea · Nord-vest

    4.405 EUR / m²

    Gata să se mute

    68 m²
    3 camere
    0 an

GDN IMOBILIARE ROMANIA SRL

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere