EXPERTI IMOBILIARI

Adăugați prima opinie

Despre agenție

EXPERTI IMOBILIARI este o agenție imobiliară cu sediul în str Farului nr 39.B Constanta. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

49Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active EXPERTI IMOBILIARI

  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.825 EUR / m²

    Gata să se mute

    74 m²
    2 camere
    2010 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.775 EUR / m²

    Aleea Topolog 18

    73.500 EUR

    Pentru renovare

    41.41 m²
    3 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.000 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    45 m²
    2 camere
    1970 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.000 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    42 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.297 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    27 m²
    1 cameră
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.160 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    44 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.572 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    23.72 m²
    1 cameră
    1980 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.986 EUR / m²

    Pentru renovare

    39.78 m²
    2 camere
    2021 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.434 EUR / m²

    Pentru renovare

    45 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.934 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    56.36 m²
    3 camere
    1972 an

EXPERTI IMOBILIARI

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere