Evolut Imobiliare

Adăugați prima opinie

Despre agenție

Evolut Imobiliare este o agenție imobiliară cu sediul în Miron Costin 65 Constanta. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

18Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active Evolut Imobiliare

  • Constanța · Sud-est

    2.288 EUR / m²

    70.900 EUR

    Standard ridicat / lux

    31 m²
    1 cameră
    2020 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.667 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    78.01 m²
    4 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.385 EUR / m²

    Gata să se mute

    52 m²
    2 camere
    2019 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.912 EUR / m²

    Strada Soveja 91

    130.000 EUR

    Gata să se mute

    68 m²
    3 camere
    1985 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.192 EUR / m²

    Strada Viena 24

    131.500 EUR

    Gata să se mute

    60 m²
    2 camere
    2024 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.334 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    51 m²
    2 camere
    2020 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.897 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    58 m²
    3 camere
    1980 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.699 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    63 m²
    2 camere
    2024 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.445 EUR / m²

    Gata să se mute

    90 m²
    3 camere
    2024 an
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.853 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    136.7 m²
    5 camere
    2024 an

Evolut Imobiliare

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere