CREDIT IDEAL S.R.L.

Adăugați prima opinie

Despre agenție

CREDIT IDEAL S.R.L. este o agenție imobiliară cu sediul în Micro 20, str. Otelarilor, nr.29, bl. K , parte 800649 Galai. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

47Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active CREDIT IDEAL S.R.L.

  • Galați · Sud-est

    1.431 EUR / m²

    51.500 EUR

    Gata să se mute

    36 m²
    1 cameră
    parter
    1976 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.490 EUR / m²

    Aleea Mercur 8

    73.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    49 m²
    2 camere
    4 parter
    0 an
  • Galați · Sud-est

    1.919 EUR / m²

    124.700 EUR

    Standard ridicat / lux

    65 m²
    3 camere
    8 parter
    2018 an
  • Galați · Sud-est

    1.518 EUR / m²

    85.000 EUR

    Pentru renovare

    56 m²
    3 camere
    2 parter
    1985 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.664 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    60 m²
    3 camere
    3 parter
    1970 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.191 EUR / m²

    Pentru renovare

    41 m²
    2 camere
    3 parter
    1972 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.148 EUR / m²

    Gata să se mute

    61 m²
    3 camere
    4 parter
    1970 an
  • Galați · Sud-est

    1.199 EUR / m²

    69.500 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    58 m²
    4 camere
    2 parter
    1977 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.638 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    58 m²
    3 camere
    1 etaj
    1971 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.309 EUR / m²

    Strada Traian 1

    89.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    68 m²
    3 camere
    2 parter
    1982 an

CREDIT IDEAL S.R.L.

Adăugați prima opinie