Casa Forte Intermed

Adăugați prima opinie

Despre agenție

Casa Forte Intermed este o agenție imobiliară cu sediul în Romania Constanta. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

59Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active Casa Forte Intermed

  • Constanța · Sud-est

    2.143 EUR / m²

    105.000 EUR

    Gata să se mute

    49 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.816 EUR / m²

    Strada Lotus 8

    69.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    38 m²
    3 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.167 EUR / m²

    Aleea Umbrei 3

    65.000 EUR

    Gata să se mute

    30 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.985 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    64 m²
    2 camere
  • Constanța · Sud-est

    2.612 EUR / m²

    175.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    67 m²
    2 camere
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.429 EUR / m²

    Aleea Zmeurei 2

    51.000 EUR

    Gata să se mute

    21 m²
    1 cameră
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    2.148 EUR / m²

    Standard ridicat / lux

    34 m²
    1 cameră
  • Constanța  · Constanța · Sud-est

    1.804 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    51 m²
    3 camere
    1976 an
  • Constanța · Sud-est

    2.328 EUR / m²

    135.000 EUR

    Standard ridicat / lux

    58 m²
    2 camere
  • Constanța · Sud-est

    2.000 EUR / m²

    108.000 EUR

    Gata să se mute

    54 m²
    2 camere

Casa Forte Intermed

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere