Agentia Familia

Adăugați prima opinie

Despre agenție

Agentia Familia este o agenție imobiliară cu sediul în Galati, Bld. Otelarilor nr 29, bloc K, parter, spatiul comercial. Agenția noastră colaborează cu agenți experimentați, experți în domeniile lor, care cu pasiune și devotament îi ajută pe clienți să-și îndeplinească visurile privind proprietatea ideală. Datorită experienței noastre îndelungate pe piața imobiliară, oferim suport complet pentru cei care doresc să vândă sau să închirieze proprietatea lor

69Anunțuri active
0Tranzacții
Adăugați prima opinie

Anunțuri active Agentia Familia

  • Galați · Sud-est

    1.358 EUR / m²

    57.000 EUR

    Gata să se mute

    42 m²
    1 cameră
    1984 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.667 EUR / m²

    Strada Saturn 1

    40.000 EUR

    Necesită îmbunătățiri

    24 m²
    1 cameră
    1970 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.249 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    44.07 m²
    2 camere
    1965 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.620 EUR / m²

    Strada Cloșca 33

    115.000 EUR

    Gata să se mute

    71 m²
    3 camere
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.731 EUR / m²

    Strada Brăilei 1

    135.000 EUR

    Gata să se mute

    78 m²
    4 camere
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.880 EUR / m²

    Strada Cluj 2

    47.000 EUR

    Gata să se mute

    25 m²
    1 cameră
    1985 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.599 EUR / m²

    Strada Arad 1

    89.500 EUR

    Standard ridicat / lux

    56 m²
    2 camere
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.316 EUR / m²

    Gata să se mute

    73 m²
    3 camere
    1991 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.063 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    64 m²
    3 camere
    1983 an
  • Galați  · Galați · Sud-est

    1.185 EUR / m²

    Necesită îmbunătățiri

    38 m²
    2 camere

Agentia Familia

Adăugați prima opinie

Alte agenții în apropiere